Duben 2009

avatary mňaminek

30. dubna 2009 v 15:41 | TerinQa
avatary pusinek

30. dubna 2009 v 15:31 | TerinQa


avatary Očíček

30. dubna 2009 v 15:30 | TerinQaPřeju Vám vše nej!!

30. dubna 2009 v 15:28 | TerinQa
Ahojky holky přeju Vám vše nej k Čarodkám a tady máte pěkej obrázek čarodějnice tak bacha aby jste neskončili stejně jako ona:oD

http://image018.mylivepage.com/chunk18/196345/148/%C4%8Darod%C4%9Bjnice.gif

co je to EMO STYL

28. dubna 2009 v 20:04 | TerinQa

Co je to Emo?

Jak je vlastně poznáme? Kdo vůbec jsou? Základním rysem je silná emotivnost. Ať už melancholický a nešťastný stav mysli, deprese a neústojný pocit, že tenhle svět už nebude lepší nebo nepřekonatelná radost. "Emo" někdy bývá používáno k označení depresivních pocitů a nálad.
V dnešní době je slovo Emo používáno v širším významu, a je často považováno za zkratku slova "emotivní". Po roce 2000 začaly hudební skupiny jako Dashboard Confessional popularizovat dramatičtější a osobnější "Emo" styl, jehož texty začaly daleko více oslovovat teenagery, kteří poprvé zakoušejí životní a vztahovou frustraci.

Rozdělení Emo

Emo Kids

EMO Kids jsou podle názorů jedné skupiny malí delikventi, psychicky labilní jedinci nebo mají určitě spoustu problémů, proto je řeší tím, že se přidají k Emo. Od dalších mají uznání a pochopení. Jak to s tímto stylem vlastně je? Co znamená a vyjadřuje?"
Emo styl je mnohem více, než si většina lidí poprvé představí. Zahrnuje styl oblékání, poslouchání daného druhu muziky a snad i určité způsoby chování. Někteří lidé Emo kids nemají rádi, další je uznávají. Jednou z důležitých součástí jsou emoce. Absolutní většina si pod tímto pojmem představí jen smutné, brečící a na sebevraždu myslící děti, ale není tomu tak. Alespoň tedy ne u pravých Emo. Emo o sobě tvrdí, že život prožívají se vším všudy, umí vyjádřit své emoce, ať už veselost nebo naopak smutek.
Vždy záleží na dané situaci, chovají se prostě přirozeně. Mají rádi přírodu, zvířata, květiny, zimu i léto a prožívají radosti kolem sebe.
Nepotřebují se chlubit a nedávají nijak příliš najevo, že k Emo patří, nemusí nutně ukazovat svůj styl, spíše se straní kolektivu, ale přesto se umí skvěle bavit. Často poslouchají punk-rock a vždy u sebe mají přehrávač hudby.

Emo Boys

EMO BoysEMO Boys jsou kluci, kteří už nechtějí jít za myšlenkami středního proudu společnosti. EMO Boys se oblékají do těsných kalhot a triček. Malují si černé linky a mají husté vlasy, které jim přepadají do obličeje. EMO Boys jsou kluci, kteří se nestydí své emoce vyjádřit před společností. Není pro ně problémem stvrdit svůj přátelský vztah s jiným EMO Boyem polibkem nebo dlouhým objetím. Vyjadřují se skrz umění a hudbu a mluví velmi lyricky. Obvykle chodí s hlavou dolů a nikomu se nedívají do očí. EMO Boys poslouchají například Silverstein, Bright Eyes, Hellogoodbye, The Used, My Chemical Romance, Hawthorne Neights, Sugarcult...

Emo Girls

EMO Girls jsou dívky, které mají emocionální osobnost a poslouchají EMO hudbu. EMO girls se vodí rády za ruce s ostatníma EMO girls a EMO boys, bývají smutné, nesmějí se moc často a jako EMO boys se Vám nechtějí dívat do očí. EMO Girl má tmavé vlasy, střižené buď někde kolem ramen nebo do klasického EMO sestřihu, který je krátký, vzadu špičatý s prudkou ofinou. Každá délka střihu vlasů je správná akorát musí být stále část obličeje zakrývána a to proto, že EMO girls mají sklon být plaché, mysteriózní a nechtějí tolik ukazovat obličej. Obvykle mají tmavě namalované oči. Vysoké procento EMO Girls jsou vegetariánky nebo veganky. EMO Girls píší básně, také nosí řetězy a náramky veselých barev. Jejich oblečení spočívá v těsných džínách, naruby obrácených a tmavě barevných tričkách někdy doplněných šálou. Obvykle mají pár piercingů.
Velmi nerady slyší, když o nich někdo prohlásí, že jsou GOTH, tak prosím nedělejte tuhto chybu a když nevíte, tak radši mlčte! Na první pohled vypadají EMO Girls smutně a zcela ztraceně a stejně jako EMO Boys chodí obvykle s hlavou dolů a nikomu se nedívají do očí. Obě skupiny se také vyznačují oblečením s proužkováním.

Falešní Emo

Falešní Emo se naopak od těch pravých Emo chovají nepřirozeně, schválně nasadí vždy smutný výraz, často pláčou, podřezávají si žíly a myslí na sebevraždu. Obléknou si na sebe jen Emo oblečení, poslouchají jejich muziku a domnívají se, že k Emo patří a také to dávají patřičně a afektovaně najevo.

bowlingové koule HK

28. dubna 2009 v 19:46 | TerinQa

Barbie autíííčka

28. dubna 2009 v 19:43 | TerinQa
to poslední je nejhezčí a docela bychho i chtěla!:o)

photenky Barbie

28. dubna 2009 v 19:42 | TerinQa

The pink girl

Casual pink

Pink attire

Pink girl

Girl in pink

Pink portrait

Blonde girl in pink

Pink memories

Woman in pink

pár růžových věciček

28. dubna 2009 v 19:40 | TerinQabotky Barbie

28. dubna 2009 v 19:36 | TerinQaSequin Shoe Sequin Slipper Slide Sandal

Calf Boot Sequin Sandal
Rhinestone Sandal
Marabou SandalMarabou Sandal

Gingham SandalMarabou SandalMarabou Sandal
Moccasin SlipperSlip-On SandalFlower Sandal
UGG Look-A-Like BootMesh Boot
Fur Knee BootFurry Knee BootHigh Heel Go-Go Boot

To je přesně pro ně:o)

co je to BARBIE STYL

28. dubna 2009 v 19:34 | TerinQa
Barbie" styl
Motto: ,,Růžová je posvátná!"


Čím se vyznačuje: růžová,růžová,růžová!!!Spousta roztomilých drobností (panďuláků,medvídků,srdíčekových náramků a kytiček do vlasů...)

Hudba: hlavně slaďácký pop a uklidňující hudba (Enya...) Spousta "barbie" holek taky miluje vážnou hudbu a k tomu balet.Proto často chodí do divadla,kina a rádi cvičí (fitness,aerobik,roztleskávačky)...

Co se nosí: hlavně boty na podpadcích,upnutá trička s milým např. komixových potiskem.A džínsy - hlavně "roury",které obepínají štíhlou postavu.

Líčení,vlasy: líčení hlavně do pastelových barev,ale ne příliš výrazně,stačí černá linka a jemné stíny.Kdysi se tvrdilo že všechny "barbie" holky musí mít blond vlasy,ale omyl!Tak to vůbec není,dneska už existují také "barbie" zrzky,brunetky atd. prostě jako ty panenky :) U vlasů se dává na důraz hlavně to aby byly zdravé,dlouhé a alespoň s jedním melírem.
Důraz je taky kladen na krásné nehty,nejlépe s růžovým lakem,nebo francouzkou manikůrou,ale
přípustná je i zářivě červená...

Chování: správné "barbie" se chovají slušně,nemluví sprostě a jsou skoro furt veselé a milé.Prostě sama dokonalost.Rozhodně,ale nejsou namyšlené a nechovají se povýšeně.Naopak rádi pomůžou všem v nesnázích.Většinou dávají najevo svoje city a jsou hodně emocionální.Milují různé společenské akce (párty apod.)

photenky Scene girl3

28. dubna 2009 v 19:31 | TerinQa
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/19/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 48, formatId: 43, url: new String(window.location.href), cborder: '663366', cbackground: 'ffffff', ctitle: '000000', ctext: '000000', curl: '000000', simg: 0 }); //]]>

botky Scene

28. dubna 2009 v 19:26 | TerinQatrička Scene

28. dubna 2009 v 19:25 | TerinQa
HEZKÝ:o)

tašky Scene

28. dubna 2009 v 19:24 | TerinQa

photenky Scene girls 2

28. dubna 2009 v 19:23 | TerinQa

NightTear.er.czNightTear.er.cz
NightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.czNightTear.er.cz

photenky Scene girls

28. dubna 2009 v 19:21 | TerinQa
Glamorous-Teenager.blog.cz
-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz-Glamorous-Teenager.blog.cz

Těch fotek je celkem dost tak je mám malý ale když na ně kliknete tak se zvětší:o)

animace Scene

28. dubna 2009 v 19:18 | TerinQa
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/19/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

avatary Scene

28. dubna 2009 v 19:16 | TerinQa

/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/19/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

co je to SCENE STYL

28. dubna 2009 v 19:04 | TerinQa
SCENE KIDS

Scene kids jsou opravdu úžasní a obvykle extrémně krásní.
Scene kids milují zábavu kolem sebe.Spousta lidí si mylně plete scene kids s emo .Je to ale hodně podobné.Rozdíl je v tom že scene kids nedbají tolik na jedíném stylu hudby a někteří z nich poslouchají třeba i rap z čímž se u Emařů moc často nesetkáváme.

NÁZORY SCENE KIDS
Scene kids jsou velmi veselí a pořád se smějou.nemají rádi smutné lidi kteří berou vše příliš vážně.Velmi populární je být sXe což znamená nekouřit nepít alkohol ,nebrat drogy a u některých případů nepožívat ani kofein.hodně scene kids jsou vegani,ale ne vždy to dodržují.
81.6% scene kids má Myspace

MLUVA SCENE KIDS
Velmi často používají slovíčka typu: rawrr","you are the sex," "bang bang bang," "i'm a ganstaa,"
Hodně používají slova typu"rad" a "stellar"
Scene kids mají rádi pokemony,ninja a podobné postavičky.
Scene kids milují focení .často se fotí se zakrytou pusou nebo očima.všechny fotky si upravují v photoshopu do té míry že vypadají jako plastoví.prostě dokonalost.scene kids mají velmi vysoké sebevědomí a nesnesou na sobě jedinou chybičku.V Americe jsou scene kids ještě více nenávidění než emo.žádná scene girl o sobě neříká že je scene.

SCENE OBLEČENÍ
Kalhoty = uzké těsně přiléhavé jeansy v různých barvách,nejen v černé.holky nosí barevné ulítlé sukně a pod ně leginy.
Trička = trička s co nejvíc ulítlým nápisem,
Hello kitty,mráčky,duha,sluníčka,puntíky,proužky,trčka kapel,srdíčka atd.
Šperky = populární jsou barevné korále,čím větší tím lepší.Na krku pověšené různé přívěšky ve tvaru srdce apod..Scene kids nosí také pyramidové pásky jako emo.Obří náušnice jsu velmi časté.Do vlasů si dávají veliké mašle nebo nějaké dětské sponkySponky s hello kitty,korunky apod..
Boty = vansky-kostičkované
Barevné baleríny
Conversky - každá jiná nebo tkaničky na každé botě jiné.
Scene make-up = jak holky tak i kluci sází na velmi výrazné líčení.
Nejzákladnější jsou velmi tmavé linky kolem očí,které mohou být dotáhlé až za hranici obočí.
Scene girls nosí velíké umělé řasy a hodně namalované oční víčka barevnými stíny.Objevují se barvy jako-modrá,fialová,žlutá,oranžová a červená.Nezáleží tolik na barvách ale na originalitě nápadu..
Scene vlasy a úcesy = jedna z nejdůležitějších věci jsou u scene kids vlasy.
Jsou bud hodně tmavé nebo naopak velmi světle blond.
Do svého úcesu přidávají hodne barevných pramínků v několika barvách.zase platí pravidlo že čím víc crazy tím líp.Holky mají často prodloužené vlasy.Ofina spadá do očí ale nikdy není uplně přes oči,protože by nebylo vidět líčení.Vlasy jsou nahoře na hlavě rozcuchané a dole jsou prameny absolutně rovně vyžehlené.